Prečo sme si vybrali kozmetiku SynCare?

syncare02

Značka SynCare už od roku 1996 prináša na trh profesionálne dermokozmetické prípravky na hranici lekárskej a estetickej starostlivosti. 

Pri výbere kozmetiky do nášho salónu sme sa zameriavali na kozmetiku ktorá sa netají svojím zložením, poskytuje dostatok informácií o svojich produktoch, aby sme s nimi mohli pracovať ako profesionály. Jedná sa o českú firmu preto je pre nás jednoduchšie sa zúčastňovať rôznych seminárov a školení. Prednášajú nám odborníci z rôznych oblasti dermatológie, ale aj o starostlivosti o klientov.  

Kozmetika SynCare a ich hlavné pozitíva:

  • túto kozmetiku nenájdete v obchodných sieťach – Kozmetika patrí do rúk odborníkom – kozmetičkám, lekárom a do lekární. Obchodníci so širokým sortimentem výrobkov často nie sú schopní kvalitne odborne poradiť zákazníkom s typom pleti ani s vhodnými prípravkami. Na výber a doporučenie použitia kvalitného kozmetického prípravku je treba odborník – kozmetička, lekárnik, lekár.
  • Garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu reklamácie do 60 dní od zakúpenia, v prípade, že zostane minimálne polovica objemu výrobku. (stretli ste sa snáď už pri nejakej kozmetike s týmto? :) 
  • SynCare kozmetika nie je testnovaná na zvieratách.
  • Používajú ekologické suroviny a pokiaľ je to možné, z certifikovaného zberu.
  • 95% výrobkov je bez parfému.
  • výrobky sú balené vysoko hygienicky – v tubách a v dávkovačoch. To umožnilo znížiť obsah konzervačných látok na minimum alebo ich celkom vylúčiť.

A práve výsledky ktoré sme videli na pleti po použití tejto kozmetiky nás presvedčili, že je to to správne pre nás a pre našich klientov. 

Príďte sa k nám presvedčiť aj sami.