Školenia

Ponuka školenia modelácie nechtov

Individuálne kurzy

Firma Afinity Beauty pre vás pripravila školenia zamerané na modeláciu nechtov. Cieľom je, aby sa účastníci kurzov stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúkať svojim zákazníkom len tie najlepšie vysoko kvalitné služby. Kompletný výklad s ukážkami práce, ktorú si aj sami vyskúšajú na modelke pod dohľadom manikérky.

Kurz prebieha jeden alebo dva dni po dohode. Kurz je ukončený certifikátom. Naša spolupráca nekončí ani po ukončení kurzu, bezplatne vždy radi poradíme cez telefón alebo email pokiaľ by vás ešte niečo ohľadom modelácie zaujímalo. Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícií široký sortiment výukového materiálu, skriptá na manikúru i na nechtový dizajn, ktoré ostávajú vám.

Rekvalifikačné kurzy sú určené pre úplných začiatočníkov, pre širokú verejnosť a aj pre ľudí vyškolených v inom obore, ktorí majú záujem si rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti. Na kurzoch pracujeme so značkovým materiálom. Ktorý je možné si aj zakúpiť s primeranou zľavou. Kurzy prebiehajú len individuálne pod nepretržitým dohľadom skúsených lektorov.Modelku na modeláciu si môžete zabezpečiť sami alebo Vám ju zabezpečíme my.

Kurz obsahuje:  anatómia nechtu a choroby nechtov, manikúra, japonská manikúra, príprava nechtov pred modeláciou, výber a lepenie tipov, modelácia na šablónu, modelácia nechtov UV gélom, práca s elektrickou brúskou, dopĺňanie, francúzske gély- permanentná francúzska manikúra, celofarebné nechty, aplikácia ozdôb, ukážka maľby na nechty.

Cena kurzu 1-dňový : 

80 €

Cena kurzu 2-dňový:

140 € 

 

Pre bližšie informácie a prihlásenie sa na kurz kontakt:

Tímea Šmajdová, 0949 719 020, info@afinitybeauty.sk