Služby – kozmetika

 

 

 

 

 

V salóne Afinity Beauty vám ponúkame profesionálne ošetrenie pleti, vysokokvalitnou českou dermokozmetikou SynCare s ktorou máme dlhoročné skúsenosti. Zaujala nás svojimi viditeľnými účinkami na pleť a tiež svojou čistotou a eleganciou. Táto značka nezabúda ani na starostlivosť o ruky, ktorá je popri starostlivosti o tvár taktiež veľmi dôležitá.

V kombinácií s elektrokozmetickými prístrojmi vám zaručia maximálny a viditeľný efekt už po prvom ošetrení, pravidelnou starostlivosťou o pleť doma i v salóne sa vzhľad vašej pleti mnohonásobne zlepší. Sofistikovane prepracované kozmetické ošetrenia sa rozdeľujú do troch kategórií pre lepšiu orientáciu.

  1. Pravidelné ošetrenia pleti – sú vhodné ako prevencia a často sa kombinujú s intezívnymi ošetreniami pleti
  2. Intenzívne ošetrenia pleti – sú špeciálne zamerané na problematické oblasti (akné, vrásky, kruhy pod očami, kuperóza – cievky, atď.) 
  3. Depilácie, úprava obočia a 3D mihalnice

Pri diagnostikovaní pleti vám vytvoríme osobitný ošetrujúci program, ktorý vychádza z potrieb vašej pleti. Samozrejme zdarma Objednajte sa už dnes …

pravidelné ošetrenia:

intenzívne ošetrenia:

Ostatné :

Každý pracovný deň od 8:00 do 20:00 a v sobotu od 8:00 do 16:00 hod. sme pripravené objednať vás osobne, telefonicky/sms. Tešíme sa na Vašu návštevu.