AKCIA – Jarné ošetrenia pleti

afinitybeauty_01Vietor, mráz, chlad a ďalšie faktory síce k zime patria, no pleť ich znáša už o čosi horšie. Preto si nájdite kúsok času pre seba a doprajte svojej pleti ošetrenie vhodné pre váš typ pleti. Tá sa vám časom určite odvďačí. 

Pripravili sme si pre vás štyri typy ošetrení, aby sme vyhoveli väčšine z vás. No ak sa neviete rozhodnúť, alebo máte individuáne požiadavky, neváhajte nás navštíviť, po diagnostike pleti sa dohodneme na nasledujúcom postupe. 


 

Lifting Green Peel 40+

Ošetrenie patrí medzi intenzívne ošetrenia so silnejšími koncenráciami účinných látok. Je vhodné pre pleť od 40 rokov alebo pre pleť ktorá potrebuje vypnúť a dodať šťavu :) . Pre viac informácií si prečítajte info ku ošetreniu.

  • Dĺžka ošetrenia: 90 min
  • Cena ošetrenia je: 30,00€ (balíček 3 ošetrení za zvýhodnenú cenu 75,00€ !!! )

SOS ošetrenie mastnej pleti

Mastná pleť sa musí šetrne a pravidelne čistiť a pokiaľ je to možné, aktívne znižovať tvorbu mazu pomocou špeciálnych prípravkov (denný, nočný krém + sérum) Tento typ pleti má často problém s rozšírenými pórmi v oblasti nosa, brady čo pôsobí veľakrát ako estetická závada, ktorú trápi aj veľa mužov. Tento problém vieme jednoducho odstrániť pomocou diamantovej mikrodermabrazie. Je to neinvazívny a šetrný spôsob odstraňovania odumretých buniek, maziva a nečistôt vo vrchnej vrstve pokožky + správna domáca starostlivosť s tou vám samozrejme pomôžeme. :)  Pre viac informácií si prečítajte info ku ošetreniu.

  • Dĺžka ošetrenia: 90 min
  • Cena ošetrenia je: 25,00€

OFTAXYL ošetrenie pleti 25+ (kruhy pod očami)

Trápia vás tmavé kruhy pod očami? Ošetrenie OFTAXYL pri kombinácií s domácou starostlivosťou vám zaručia, že budete spokojná. Pri ošetrení sa používajú veľmi účinne látky, ktoré podporujú pevnosť cievok a znižujú tak viditeľnosť tmavých kruhov. Ošetrenie upokojuje okolie očí od únavy a je veľmi RELAXAČNÉ pri kombinácií s mikromasážou očného okolia.  Pre viac informácií si prečítajte info ku ošetreniu.

  • Dĺžka ošetrenia: 60 min
  • Cena ošetrenia je: 23,00€

Ošetrenie s kmeňovými bunkami 35+

Ošetrenie je vhodné pre vekovú kategóriu 35+, niekedy skôr, kedy sa objavujú prvé známky starnutia pokožky. Je vhodný čas na špeciálne cielenú starostlivosť, ktorá sa zameriava na udržiavanie dobrého stavu pleti a jej výživu.

Ošetrenie s rastlinnými kmeňovými bunkami pleť krásne rozžiari, obnoví elasticitu pleti a zjemní ju. Pre viac informácií si prečítajte info ku ošetreniu.

  • Dĺžka ošetrenia: 90 min

Cena ošetrenia je: 25,00€ 


AHA ovocný peeling

Jedno z najefektívnejších ošetrení, ktoré my kozmetičky môžme ponúknuť naším klientom počas zimných a jarných mesiacov. Rieši akné, vyrážky, zjednotenie a zjemnenie pleti, výborné na pigmentové škvrny, jemné jazvyčky a vyhladenie mimických vrások. To všetko v peelingu z ovocia, ktorý vytvára na pleti reakcie. Pre ošetrenie je nutná konzultácia a používanie vhodného krému 2 týždne pred aplikáciou, preto sme pre vás pripravili akciu 2x ošetrenie + krém v hodnote 18€ zdarma! 

  • cena ošetrenia 18,00 €
  • dĺžka ošetrenia 30 min 
  • nutné aplikovať 2-6x (podľa pleti)

Ojednajte sa už dnes na tel 0949 719 020 a určite odídete spokojný.