OFTAXYL ošetrenie pleti 25+ (kruhy pod očami)

tmave kruhyTrápia vás tmavé kruhy pod očami? Máme pre vás skvelé ošetrenie OFTAXYL! Pri kombinácií s domácou starostlivosťou je účinok zaručený. 

Kruhy sú spôsobené tenučkou vrstvou pokožky s minimálnym množstvom podkožného tuku, preto pokožka pôsobí ako “presvitá”. Tieto kruhy alebo vačky sú viditeľné aj u mladších žien, môže za to genetika pokožky, ale z veľkej časti to ovplyvňuje aj nesprávny životný štýl.

 • nedostatok spánku
 • stres
 • alergia
 • pitný režim
 • nevhodná staroslivosť o pokožku
 • fajčenie
 • zdravotné problémy

Pri ošetrení OFTAXYL sa používajú veľmi účinne látky. ktoré podporujú pevnosť cievok a znižujú tak viditeľnosť tmavých kruhov. Ošetrenie upokojuje okolie očí od únavy a je veľmi RELAXAČNÉ pri kombinácií s mikromasážou očného okolia.  

Postup ošetrenia:

 1. odlíčenie pleti
 2. povrchové čistenie pleti
 3. aplikácia Ultimate Ampoules Lifting očné sérum (bohaté liftingové sérum je špeciálne vyvinuté pre citlivú oblasť očného okolia. Výsledok vypnutia pleti je viditeľný ihneď, hlavne vďaka obsahu anorganicky viazaného magnézia a enzýmu SOD)
 4. aplikácia krému Oftaxyl (účinne pôsobí proti tmavým kruhom okolo očí, zabraňuje praskaniu cievok v okolí očí)
 5. mikromasáž očného okolia, zvyšuje sa účinnok séra
 6. aplikácia očnej masky (základ masky tvorí BIO sójový olej, chlorofyl a hojivým a dlhotrvajúcim účinkom a s vit. E, ktorý chráni miesta očných partii pred podráždením)
 7. aplikácia očného krému (vďaka obsahu rastlinných ceramidov, skvalanu a vit. A bude pokožka očného okolia dlhodobo vyživovaná, revitalizovaná, vypnutá a svieža)

Ošetrenie odporúčame kombinovať s domácou starostlivosťou s krémom OFTAXYL, až pri pravidelnej aplikácií krému je možné badať viditeľné výsledky! 

Dĺžka ošetrenia: 60min

Cena ošetrenia: 23,00 €