Ošetrenie s kmeňovými bunkami 35+

kozmetika10

Ošetrenie je vhodné pre vekovú kategóriu 35+, niekedy skôr, kedy sa objavujú prvé známky starnutia pokožky. Je vhodný čas na špeciálne cielenú starostlivosť, ktorá sa zameriava na udržiavanie dobrého stavu pleti a jej výživu.

Ošetrenie s rastlinnými kmeňovými bunkami pleť krásne rozžiari, obnoví elasticitu pleti a zjemní ju. 

Práve starnutie pokožky, silné UV žiarenie a znečistené ovzdušie znižujú produkciu kmeňových buniek. Existujú látky, ktoré sú schopné ochraňovať kmeňové bunky pred škodlivými vplyvmi prostredia. Hoci neprodukujú ďalšie kmeňové bunky, ochraňujú existujúce kmeňové bunky. Tento objav je nesmierne dôležitý pre udržiavanie zdravej a vitálnej pokožky.

Priebeh ošetrenia: 

 1. odlíčenie pleti
 2. povrchové čistenie pleti
 3. Peeling (A alebo B podľa typu pleti)  
  1. enzymatický peeling ( prípravok na odstránenie nepravidelnosti pleti a zmien pigmentu. vďaka enzýmom v aktívnej forme výrazne zjemňuje pleť, napomáha zmenšeniu vrások a celkovo omladzuje pokožku)
  2. Beta peel (obsahuje ako základ kyselinu mandľovú v kombinácii s kyselinou vinnou a derivátom vit. A)
 4. aplikácia Celulárnej vody – Revitalia (vďaka obsahu kyseliny hyaluronovej a prírodného bisabolu výborne hydratuje pleť a má liftingový účinok)
 5. aplikácia séra s rastlinnými kmeňovými bunkami pomocou ultrazvukových vĺn (sérum obnovuje pružnosť a objem pleti vďaka obsahu rastlinných kmeňových buniek je pokožka trvalo pružnejšia)
 6. aplikácia Výživnej masky Macadamia (obsahuje avokádový olej, pantenol, bisabolol, vit. E a A, vyživuje pokožku, omladzuje ju a podporuje účinky sér)
 7. aplikácia Intenzívne hydratačnej masky s obsahom morskej riasy (veľmi účinná hydratácia, zvyšuje tonus a elasticitu pleti, séra sa lepšie vstrebávajú)

Čo nám dodáva sérum s rastlinnými kmeňovými bunkami ? 

Sérum obnovuje pevnosť a pružnosť pleti. Vzhľadom k bohatému základu, ktorý tvorí babasu olej a bio marhuľový olej, poskytujú pleti potrebnú výživu a prirodzenú ochranu. Komplex olejov doplňuje hemiskvalan, ktorý je cenený ako jemný ,,nemastný“ olej. Hlavnú účinnú látku predstavuje extrakt z kmeňových buniek byliny Seigesbeckia orientalis, ktorý je priamim ochrancom kolagénu. Sérum neobsahuje žiadne minerálne oleje a vosky. Aj napriek tomu, že je lipofilné, postupne sa jednoducho vstrebe.

Dĺžka ošetrenia je: 90min

Cena ošetrenia je: 25,00 €

Diagnostika a poradenstvo zdarma