Depilácie

hl.stránkakozmetikaostatné kozmetické službydepilácie

depilacia01

Depilácia voskom patrí medzi najpopulárnejšie metódy odstraňovania chĺpkov na tvári a tele. Často sa zákazníci obávajú bolesti, no správnou metódou a použitými materiálmi je depilácia takmer bezbolestná, a jej efekt vydrží i niekoľko týždňov.

     Pokožku zanecháva nádherne hladkú. Obľúbená je rovnako medzi dámami ako aj pánmi, ktorým prekáža ochlpenie na niektorých častiach tela. Napriek tomu, že dnes je možné toto ošetrenie vykonávať aj na vlastnú päsť priamo doma, nič nenahradí profesionálne vybavenie a skúsený personál. Najmä v letnom období vám to uľahčí fungovanie, namiesto dennodenného holenia strojčekom. 

Čo je to depilácia voskom?

    Pri depilácií dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom preto trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké. 

     Vosk je vyrobený z včelieho vosku má antiseptické, hydratačné a upokojujúce účinky. Odporúčame na všetky druhy pokožky, najmä náchylné na podráždenie a na citlivú pokožku. Vosk je určený aj na odstránenie hrubých a tvrdých chĺpkov.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch, avšak jej výhodou je, že chĺpky zanecháva na rozdiel od žiletky jemné a ohybné. Tento typ depilácie je vhodný rovnako pre dámy ako aj pánov a je možné aplikovať ho na takmer akejkoľvek lokalite na tele – od hornej pery, cez podpazušie, chrbát až po lýtka.

Postup ošetrenia:

  1. depilovaná oblasť sa vyčistí, dezinfikuje
  2. aplikujeme preddepilačný krém na zjemnenie chĺpkov
  3. zohriaty depilačný vosk sa aplikuje na požadovanú oblasť
  4. následne sa naň priloží kus pevnej látky. Ten sa potom prudkým pohybom strhne v protismere rastu chĺpkov.
  5. Zvyšky vosku, ktoré zostanú na pokožke, sa odstránia pomocou hojivého oleja.
  6. po ošetrení nanášame po depilačný krém, vďaka ktorému sa pokožka dezinfikuje a zabezpečí nám aby sa chĺpky nezarastali
  7. Dĺžka ošetrenia je vždy závislá od plochy, ktorá sa depiluje. Môže teda ísť o 10 minútové ošetrenie v prípade hornej pery alebo hodinové v prípade kombinácie rôznych lokalít na tele.

     Depilácia voskom môže byť pre niektorých klientov bolestivá, všetko však záleží od individuálneho prahu bolesti. Keďže kozmetička vosk odtŕha rýchlym a prudkým pohybom, bolesť je veľmi krátka a väčšina klientov ju pociťuje iba ako štípanie. V mnohých prípadoch klienti po čase bolesť prestanú vnímať úplne.

Dĺžka ošetrenia: 10-60 minút

horná pera/brada –  2,00€

predkolenia/predlaktia – 10,00€

stehná – 10,00 €

celé nohy – 18,00 €

podpazušie – 5,00 €

chrbát/hrudník – 15,00€

Objednajte sa už dnes do rúk našej šikovnej kozmetičky a určite odídete spokojný! 

  • bezplatná konzultácia
  • Tel : 0949 719 020
  • E-mail: info@afinitybeauty.sk