AKCIA – Letné ošetrenia pleti

kozmetika16 Letné ošetrenia pleti pripravujú a chránia pokožku. Slúžia hlavne ako prevencia negatívnych účinkov slnečného žiarenia. Ide o silnú hydratácia pokožky, prevenciu vzniku  pigmentových škvŕn a vzniku vrások. Koža je vďaka tomu chránená, opálená, hydratovaná, pružná, hladká.


 

Pre pleť suchú, citlivú, normálnu odporúčame ošetrenie vo všetkých vekových kategóriách

Hydratačné ošetrenie pleti so 100% kys.hyalurónovou

Intenzívne, hydratačné, skrášľujúce ošetrenie proti starnutiu pleti so 100% kyselinou hyalurónovou. Ošetrenie prináša účinnú a dlhotrvajúcu hydratáciu a spevnenie pleti, vyhladzuje aj hlboké a hlavne jemné mimické vrásky, prináša jemnú, jasnú a mlado vyzerajúcu pokožku.
Poskytuje pleti antioxidačnú ochranu a bunkovú obnovu.
Stimuluje prirodzenú tvorbu kolagénu a biosyntézu elastínu je vhodné pre pleť ktorej chýba hydratácia, veľmi vhodné ošetrenie v letnom období a nevyhnutné po lete kedy je pokožka presušená zo slniečka.

Dĺžka ošetrenia je 90min / 27,00 €


Naopak druhú skupinu ľudí trápi vysoký maz na pleti počas teplého počasia. 

Pre mastnejší typ pleti, pleť ktorá sa leskne alebo sa tvoria vyrážky. Pre všetky vekové kategórie.

ošetrenie – SOS Mastná pleť

Mastná pleť sa musí šetrne čistiť a pokiaľ je to možné, aktívne znižovať tvorbu mazu pomocou špeciálnych prípravkov (denný, nočný krém + sérum) a pravidelná aplikácia masky, ktorá stiahne maz. Tento typ pleti má často problém s rozšírenými pórmi v oblasti čela, nosa, brady čo pôsobí veľakrát ako estetická závada, ktorú trápi aj veľa mužov.

Mastný typ pleti vieme zmeniť na pleť normálnu, ale je potrebná vaša domáca spolupráca a absolvovanie ošetrenia SOS mastná pleť.  Ošetrenie je neinvazívne a šetrné.

Postup ošetrenia SOS pre mastnú pleť:

 1. diagnostika pleti – zhodnotíme aktuálny stav vašej pleti, zapíšeme si to do našej osobnej karty, aby sme mohli evidovať priebeh ošetrení 
 2. povrchové čistenie (čistiace mlieko dobre odličuje a čistí pleť vďaka obsahu panenského oleja z marhuľových jadier)
 3. dočistenie zmatňujúcim tonikom ( obsahuje rastlinný proteín lieskového oriešku, ktorý znižuje tvorbu mazu, nedráždi, nevysušuje a ukľudňuje pleť)
 4. prístrojové ošetrenie diamantovou mikrodermabraziou
 5. prístrojové ošetrenie pomocou ozonizéra ( ošetrenie je vhodné na regeneráciu všetkých typov pleti, ale hlavne pre pleť s rozšírenými pórmi,
  1. pre mastnú pleť – reguluje mazotvorbu,
  2. aknóznu pleť – zmierňuje tvorbu akné,
  3. suchú pleť – revitalizuje nadmerne suchú, ochabnutú a starnúcu pleť.
 6. aplikácia adstringentného séra ( ihneď sťahuje póry, neutralizuje zbytky mazu a má antibakteriálne účinky, ukľudňuje začervenanie)
 7. aplikácia čistiacej masky ( obsahuje kaolín, extrakt z papáje)
 8. aplikácia alginátovej (prírodná zlupovacia maska bez syntetických látok, zjemňuje, hydratuje, a ukľudňuje pleť. Má veľmi dobré zmäkčujúce účinky, ktoré podporujú uvoľňovanie zrohovatelých buniek s vysokým obsahom mazu z povrchu pokožky)
 9. aplikácia záverečného krému (denná starostlivosť s Uv filtrom 8, obsahuje malé percento olejov, lipový extrakt ktorý pôsobí proti nadmernej produkcii mazu)

 

 Dĺžka ošetrenia je 60min / 21,00 €

Objednávky na tel 0949 719 020