AKCIA november – JESENNÉ ošetrenie pleti

hl.stránkakozmetikapravidelné ošetrenie pleti – AKCIA november – JESENNÉ ošetrenia pleti

Pripravili sme pre vás špeciálne JESENNÉ ošetrenia pleti !

jesenne_osetrenie 

Jeseň je najlepšie obdobie, aby sme napravili škody spôsobené teplým slniečko, chlórovanou a slanou vodou a pripravili pleť na príchod zimy, štipľavého vetra a nízkych tepôt.
S príchodom jesene je prísun kolagénu neskutočne dôležitý. Silné slnečné lúče kolagén rozkladajú a poškodzuje pružnosť pokožky. Práve takéto kolagénové ošetrenia vám s radosťou urobíme v našom salóne počas jesene a zimy.

 1. kolagénové ošetrenie pleti s masážou 
 2. relaxačné ošetrenie s parafínom 
 3. ošetrenie očného okolia

     Samozrejme nesmieme zabúdať aj na naše očné okolie. V lete dostalo poriadne zabrať častým mračením kvôli slniečku. Kvôli tomu sa okolo očí ukázali hlbšie a viditeľnejšie vrásky

     To čo nám pomôže chrániť pleť pred jej porušením a rýchlim starnutím sú kvalitné kozmetické prípravkyúčinné ošetrenia. Zameriavame sa na mastnejšie krémy a výživnejšie séra. Tie by mali pleť zregenerovať, detoxikovať a vytvoriť ochranný lipidový film. Na jeseň potrebuje pleť veľa vitamínov a relaxu.
     V tomto období by sme mali myslieť na zvýšenú hydratáciu, používať hydratačné masky, mastnejšie hydratačné krémy na báze oleja, ten nám pomôže vytvoriť ochrannú vrstvu na koži a pomáha udržať viac vlhkosti.

1) Kolagénové ošetrenie pleti s masážou 

kolagenova_maska

Viditeľné omladenie a vypnutie pleti, eliminácia vrások a okamžitý liftingový efekt. Pleť je po prvej aplikácii rozjasnená. Výhodou je, že pleť nie je po ošetrení začervenaná. Kúru stačí absolvovať 1x mesačne. Procedúra je vhodná pre ženy aj mužov (muži čerstvo oholení).

Liftingová masáž by sa určite nemala podceňovať. Nie nadarmo patria masáže medzi hlavné kozmetické ošetrenia. Ak ju budeme pravidelne praktizovať, zhruba raz za týždeň, pleť bude pružnejšia a vrásky sa budú tvoriť oveľa pomalšie. Počas masáže sa aktivuje systém a vyplavujú sa toxické látky z tela von. Tým sa bunky regenerujú a detoxikujú.

Masáž má veľmi pozitívny vplyv aj na psychiku človeka.

Zlatá maska na tvár –  Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Ihneď po priložení na tvár vplyvom telesného tepla prenikajú látky do hĺbky epidermu. Reguluje vlhkosť pleti, vyhladzuje vrásky, rozjasňuje pleť a pôsobí relaxačne.

Zlatá maska – hydratuje – regeneruje – omladzuje – vypína – osviežuje – rozžiaruje

Postup ošetrenia:

 • odlíčenie očí a povrchové čistenie pleti
 • šetrný enzymatický peeling pleti
 • liftingová a relaxačná masáž tváre krku a dekoltu
 • aplikácia zlatej masky
 • záverečné ošetrenie pleti krémom

Dĺžka ošetrenia: cca 75 min /  25,00€ (AKCIA 19,90€) do 23.12.2017

2) Relaxačné ošetrenie s parafínom

     parafinove_osetrenie     Parafín je špeciálny vosk doplnený o vitamíny, zložky účinných látok a má schopnosť zadržiavať teplo. Pôsobením tepla sa pokožka prekrvuje, uvoľňujú sa vývody mazových žliaz a pórov, výrazne pôsobí proti tvorbe vrások. Pleť získava prirodzenú jemnosť, vitalitu a je schopná prijať väčšie množstvo výživy vo forme séra, ktoré sa aplikuje na pleť.   

     Parafín nie je vhodný pre pleť s rozšírenými cievami a pri nadmernom ochlpení. Pred aplikáciou parafínu sa na pleť nanesie aktívne sérum, ktoré sa následne bez zbytkov vstrebe.

Efekt je okamžitý, ste príjemne oddýchnutá, vaša pleť je krásne vyhladená a pružná. Toto ošetrenie sa môže kombinovať aj s masážou.

Postup ošetrenia:

 • odlíčenie očí a povrchové čistenie pleti
 • šetrný enzymatický peeling pleti
 • aplikácia aktívneho séra
 • nanášanie parafínu na tvár
 • záverečné ošetrenie pleti krémom

Dĺžka ošetrenia: 45 min /  17,00€ (AKCIA 11,90€)

3) Kolagénové ošetrenie očného okolia

     tvar06Tento typ ošetrenia radíme do špeciálnej kategórie, keďže si vyžaduje osobitnú pozornosť. Koža v okolí očí je tenšia a ľahko býva poznamenaná vekom. Táto procedúra je vhodná pre ženy od 30 rokov, prípadne aj mladšie s veľmi suchou pleťou.  V okolí očí sa taktiež objavujú kruhy pod očami, opuchy a oči sú často unavené.

     Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami, pôsobí proti únave, znižuje vnútroočný tlak a tým sa posilňuje zrak, napomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín. Mikromasáž tiež posilňuje oblasť horného viečka, ktorá má tendenciu vekom a gravitáciou padať = vytvára smutný a vyčerpaný výraz tváre. Pravidelnou mikromasážou očého okolia už od cca 30 rokov si viete zabezpečiť, aby viečka boli vypnuté aj v neskoršom veku. 

     Kolagénová zlatá maska – Nano častice zlata v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Po aplikácií je pleť okolo očí vypnutá, spevnená a výrazne sa zredukujú vrásky.

Postup ošetrenia:

 • odlíčenie očí a povrchové čistenie pleti
 • aplikácia očného liftingového séra
 • mikromasáž očného okolia
 • aplikácia zlatej masky
 • záverečné ošetrenie pleti krémom

Dĺžka ošetrenia: 45 min / 15,00€ (AKCIA 9,90€)

Objednajte sa už dnes do rúk našej šikovnej kozmetičky a určite odídete spokojný! 

 • bezplatná konzultácia
 • Tel : 0949 719 020
 • E-mail: info@afinitybeauty.sk