Gélová modeláž

Info o službe:

Gélové nechty boli patentované už v roku 1984 a ich veľkou výhodou je, že sú odolnejšie ako prirodzené a dajú sa vymodelovať do rôznych tvarov, sú pružné, pre vlastný necht čiastočne priedušné, oproti akrylovým vyzerajú prirodzenejšie a ich variabilita siaha tam, kde aj ženská fantázia. Ak teda nemáte pekné nechty od prírody, alebo by ste mali rady zaujímavý vzhľad a tvar, potom sú gélové nechty pravým riešením. Súčasné gélové systémy na modelovanie nechtov sú vyrobené bez kyselinových materiálov, a to dáva možnosť dlhodobého nosenia, bez nežiaduceho vplyvu na zdravie. Gélové nechty sa môžu aplikovať na akúkoľvek veľkosť i tvar nechta.

Tvoria sa nanášaním vrstiev gélu na prírodné nechty, vzájomne sa spoja a tuhnú pôsobením svetla UV lampy, čoho výsledkom je pevný necht. Pri modelovaní hrozí riziko len vtedy, ak ho robí laik, najmä pri pilovaní a zdrsňovaní samotného nechtu pri prvej aplikácii, resp. pri úpravách po zlomenom nechte. Do rúk profesionálov sa zverte aj kvôli prípadnému poškodeniu nechtovej platničky pri modelovaní, čím sa naruší celý necht a vyskytnúť sa môžu i plesne s bolestivou liečbou. Modelovanie gélových nechtov nemôžete absolvovať ak trpíte plesňou alebo kvasinkovým ochorením, liečite sa antibiotikami a chemoterapiou, alebo ak bola tesne po neodborne urobenej manikúre poškodená kutikula, teda kožtička v okolí nechta. Aby vám nové gélové nechty neboli už „v zábehu“ na obtiaž, lebo sa vám budú zdať ťažké a neprirodzené, radšej si zvoľte prirodzenú dĺžku, teda asi 3-4 mm špičky nechtu. Ľahšie si na ne zvyknete a zároveň dlhšie vydržia.
V našom salóne sa snažíme splniť každé priania zákazničiek. Nechty ktoré robíme sú tenké no veľmi pevné, majú prirodzený vzhľad, nerozširujú sa, v krátkych dĺžkach sú na nerozoznanie od prirodzených nalakovaných nechtov!

Postup práce:

  • úprava prírodných nechtov pred samotnou modeláciou
  • predĺženie nechtov (pomocou umelých tipov alebo šablón)
  • nanesenie podkladového,kamuflážneho a modelovacieho gélu
  • zdobenie podľa priania zákazničiek (farebné gély,trblietavé prášky, pečiatky, maľovanie, kamienky atď.)
  • nanesenie Bio olejčeka na ošetrenie nechtovej kožičky

Modeláciu je možné aplikovať aj na extrémne zničené nechty mechanickou prácou alebo ohryzovaním!

 

Upravené ruky a predovšetkým nechty, sú považované za jednu z prioritných vecí na imidži každej z nás. Ruky sú totiž v každodennom kontakte s vaším okolím a neuniknú žiadnej pozornosti. Lenže nie každý dostal do vienka nádherne vytvarované nechtíky, a tak sa skrátka musí obrátiť na odbornejšiu pomoc.

Umelé nechty, či už gélové alebo akrylové, mnohým ženám pomohli vyriešiť problém nekvalitných alebo ťažko upraviteľných prirodzených nechtov. Precízna manikúra tiež spoľahlivo odnaučí obhrýzať si nechty – veď kto už len má svedomie zničiť prácu manikérky?

Bežná modelácia trvá 1,15 hod – 2 hod. (Záleží od zložitosti zdobenia)

Objednajte sa ešte dnes!