Parafínový zábal

V jesennom a zimnom období veľa krát dochádza k nadmernému vysušeniu pokožky rúk a k jej následnému popraskaniu. Peeling rúk, masáž rúk a parafínový zábal Vaše ruky nielen omladia, ale aj uvoľnia a zjemnia pokožku. Vyhladzujú vrásky, zmierňujú problémy v prípade artritídy, artrózy a rôznych foriem reumatizmu, stimulujú cirkuláciu krvi v rukách.

Tento blahodárny kúpeľ je tzv.lokálna teploliečba.

Zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Bežne sa aplikujú v kúpeľoch predovšetkým na oblasť chrbta, kĺbov alebo svalov. Zlepší sa prekrvenie a stimuluje sa regenerácia tkaniva, uvoľňuje sa svalstvo, urýchľuje sa metabolizmus. Dôjde k uvoľneniu drobných kĺbov, stuhnutého zápästia, ktoré sú následkom jednostrannej námahy napr. pri práci na počítači.

Parafínový zábal pôsobí ako mini-sauna. Na ruky sa nanáša štetcom a ruky sa potom vložia do froté rukavičiek. Parfínový zábal obsahuje liečivé zložky – bylinky, mätu, vanilku alebo broskyňu a tým dostáva aj charakteristické sfarbenie.

Parafínový zábal je vhodný kombinovať pri klasickej manikúre.

Prevádza sa samostatne, ale najlepšie výsledky sú v kombinácii s peelingom a masážou. Ošetrenie je dobré absolvovať počas celého roka.

„Spoľahlivý recept pre krásne ruky, ktoré nikdy neprezradia Váš skutočný vek.“

Parafínový zábal trvá 30-45min

Objednajte sa ešte dnes!