MediCare – špeciálna starostlivoť

SUN BLOCK, faktor 20 – aj pre deti fyzikálny filter

sunblock 20

Ponúkame tri základné fyzikálne prípravky na ochranu pokožky pri opaľovaní v prevedení SPF 6-8-12-20. Rad je veľmi vhodný aj na ochranu detskej pokožky. Prípravky obsahujú iba fyzikálny filter (mikronizovaný oxid titaničitý), ktorý je pre pokožku úplne nedráždivý. Prípravky majú deklarovaný obsah UVA filtru.

Použitie: Cca 5 minút pred opaľovaním naneste emulziu na celý povrch tela. Nezabúdajte tiež na okolie uší, očné viečka a okolie vlasov. Po cca 2-3 kúpaniach obnovte vrstvu emulzie na pokožke.

Cena: 11,50 € / 225 ml


Sun Protect Spray SPF 30

sun protect 30

Prípravok pre ochranu pri opaľovaní s vysokým stupňom ochrany hybridnými filtrami. SUN PROTECT SPRAY SPF 30 chráni kožu pred UVA a UVB žiarením pri opaľovaní. Stupeň ochrany UVA 15, celkové SPF je 30. Prípravok bol posúdený z hľadiska zdravotnej bezpečnosti aj pre deti do 3 rokov. 

Použitie: Prípravok dávkujte pomocou mechanického rozprašovača na pokožku. Optimálna vzdialenosť pre postrek je 20 až 30 cm. Nanesenú emulziu zľahka rozotrite, ale nevtierajte ju.

Cena: 8,50 € / 150 ml


ZINCI SUN SPF 50+ jemne tónujúci

zinci sun 50

ZINCI SUN SPF 50+ jemne tónujúci patrí do kategórie prípravkov s najvyššou UV ochranou. Oproti klasickému ZINCI SUN SPF 50+ obsahuje naviac pigmenty telovej farby, takže nanesenie je menej viditeľné. Prípravok je vodeodolný a je určený pre špeciálnu fotoprotekciu UV-senzitívnej pleti so sklonom k hyperpigmentáciám, ďalej pre maximálnu ochranu detskej pleti a pre priamu UVA + UVB ochranu pokožky po dermokozmetických zákrokoch typu AHA peeling alebo dermarollerová mezoterapia. 

Použitie: Na miesta, ktoré potrebujete úplne chrániť, naneste ZINCI SUN a ľahko ho rozotrite. Správne množstvo prípravku je 2mg/cm2. To zodpovedá približne 32g na celé telo dospelého človeka. 

Cena: 15,50 € / 50 ml


SEBUCEL krém pre suchú a citliv. pleť BIO

sebucel

Základ krému tvorí prírodný sójový olej, ktorý posobí proti nadmernej suchosti pleti, znižuje riziká výskytu praskania pokožky, svrbenia alebo vzniku ekzémov. Krém je možné využiť tiež pre regeneráciu pokožky poškodenej chemickými látkami. Pre použitie na ekzémy sa poraďte so svojim lekárom. Krém je vhodný aj pre deti.

Použitie: Naneste rovnomerne na tvár a krk aj niekoľkokrát denne.

Cena: 12,00 € / 75 ml


SEBUCEL ukľudňujúce telové mlieko

sebucel telove

Bohatá krémová emulzia, ktorá je určená predovšetkým pre starostlivosť o suchú až veľmi suchú, prípadne aj atopickú, pokožku. Praktické veľké balenie predurčuje mlieko najmä pre použitie na väčšie plochy pokožky tela. Veľkou prednosťou je prítomnosť emulgátorov výhradne na báze cukrových esterov bez PEG a obsah výživných zložiek pre kožu, ako je pupalkový olej v BIO kvalite, kyselina hyaluronová, anorganicky viazaný horčík, vitamín C a urea. Vhodnou konzistenciou zaisťuje, mimo ďalších zložiek, čistený včelí vosk a príjemnú textúru poskytuje glycerín. SEBUCEL ukľudňujúce telové mlieko pokožku zjemní, zvláčni a hydratuje. Uplatnenie nájde tiež pri ochrane pred mrazom, vrátane ochrany rúk, ale tiež v starostlivosti o chronicky poškodenú kožu v priemysle, poľnohospodárstve alebo pri atopickej dermatitíde.

Použitie: Podľa potreby 2 až 4 krát denne votrite do pokožky.

Cena: 14,50 € / 225 ml


NEODERM krém

neoderm

Krém celkom bez minerálnych olejov  a PEG emulgátorov je určený pre urýchlenie zacelenia popraskanej pokožky a podporuje jej hojenie napríklad po piercingu alebo permanentnom make –upe. Je vhodný aj po niektorých dermatochirurgických výkonoch.

Použitie: Aplikujte 1 – 2 krát denne na postihnuté miesto.

Cena: 15,00 € / 75 ml


StriaHyal – masážny krém

striahyal

Prípravok obsahuje kyselinu hyalurónovú  a procyanidin , ktoré zjemňujú kožu v oblasti strie a výrazne podporujú novotvorbu kolagénových vlákien. Prípravok je vhodný aj pre prevenciu strií najmä v tehotenstve.

Použitie: Naneste v dostatočnej miere na postihnuté miesto a striedaním krúživých a pozdĺžnych pohybov vmasírujte do kože. Doporučujeme  vmasírovávať pomocou Massage rolleru. Postup je potrebné opakovať 2x denne najmenej počas 90 dní alebo počas zvýšeného rizika vzniku strií- napr. v tehotenstve.

Cena: 13,50 € / 75 ml


Psorican

psorican

Krém s vysokým obsahom konopného oleja v BIO kvalite a šetrnou ovocnou kyselinou mandľovou je určený na ošetrenie kože so sklonom ku chronickým prejavom presušenej kože pri lupienke. Krém zjemňuje kožu, zmäkčuje ju a zvláčňuje.

Použitie: Naneste na postihnuté miesta.

Cena: 12,00 € / 75 ml


OFTAXYL krém na redukciu kruhov pod očami

oftaxyl

Oftaxyl krém je moderný dermokozmetický prípravok pre starostlivosť o krásnu pleť v okolí očí. Ľahko vstrebatelný krém odbúrava látky zodpovedné za tmavé pod očné kruhy, obmedzuje tvorbu podočných opuchlín a zpevňuje drobné steny ciev v okolí očí, čím zabraňuje ich praskaniu.

Použitie: Aplikujte na postihnuté miesta v okolí očí 2x denne najlepšie 60 dní.

Cena: 26,50 € / 30 ml


TOP! DECONGENESIA – krém proti rozšíreným cievkam

decongenesia

Parafarmaceutický, dermokozmetický prípravok jedinečného zloženia. Budete prekvapený, ako rýchlo sa Vaša pleť zbaví drobných rozšírených cievok na pleti. DECONGENESIA pôsobí proti príčinám vzniku. Hesperidin stabilizuje steny drobnýh ciev pleti a dextran sulfát pôsobí proti prekrveniu pokožky.

Použitie: Aplikujte 1 x denne, ráno. Chráňte pleť pred priamym slnečným žiarením. Pre použitie po dermatochirurgickom výkone konzultujte s lekárom.

Cena: 23,50 € / 75 ml


 White Action – krém pre zosvetľovanie pigmentových škvŕn

white action

Unikátny prípravok pre zosvetľovanie pigmentových škvŕn. Obsahuje najúčinnejšiu dostupnú kozmetickú látku – kyselinu azelaovú, ktorá má preukazateľný účinok na zosvetľovanie pigmentových škvŕn. Garancia účinku je po trojmesačnej pravidelnej aplikácii.

Použitie: Naneste rovnomerne 1 x denne, najlepšie večer na pigmentovú škvrnu. Dôkladne si prečítajte príbalovú informáciu. Chránte mimo dosahu detí.

Cena: 25,50 € / 75 ml