Špeciálna starostlivosť o aknóznu pleť

Čistiace mlieko anti-akné

cistiace mlieko antiakne

Jemná gelokrémová emulzia pre odlíčenie a povrchové čistenie aknóznej a veľmi mastnej pleti. Obsahuje účinnú koncentráciu kyseliny salicilovej, čajovníkovú silicu, vitamín E a farnesol – látku s výrazným antibakteriálnym účinkom.

Použitie: Najlepšie ráno a večer, zvlhčite pleť vlažnou vodou a malým množstvom mlieka masírujte ľahko pleť. Pleť zanechajte niekoľko okamihov s aplikovaným mliekom, následne ho odstráňte (vodou, tampónmi…) a pleť tonizujte.

Cena: 9,00€ / 225 ml


Micelárne tonikum anti-akné

micelarne tonikum antiakne

Vyvážený komplex vybraných bylín spolu so sťahujúcim organickým alantoinom predstavujú účinnú kombináciu pre čistenie predovšetkým pokožky s akné.

Použitie: Vatovým tampónom navlhčeným v toniku rovnomerne potierajte tvár a krk.m.

Cena: 7,00 € / 200 ml


Čistiaci gél anti-akné

cistiaci gel antiakne

  • Úplne nemastný gél pre čistenie pleti s akné
  • Obsahuje Sebomin znižujúci tvorbu mazu
  • Odličuje aj dekoratívnu kozmetiku
  • Čistí aj väčšie plochy kože s akné, napr. chrbát alebo hruď

Použitie: Naneste rovnomerne na pokožku a tampónom krúživými pohybmi vyčistite pleť.

Účinné látky: čistiaca zložka na báze cukrov, retinal, sylimarin

Cena: 9,50 € / 75 ml


Gel anti-akné

gel antiakne

Biokomplex jemného prírodného extraktu šalvije spolu s protizápalovou zložkou bisabolom účinne pôsobí na baktérie akné, výrazne znižuje produkciu kožného mazu a celkove zkľudňuje pleť.

Použitie: Naneste na postihnuté miesta.

Cena: 8,50 € / 75 ml


Zmäkčujúca maska pre mastnú a aknóznu pleť

zmakcujuca maska

Prírodné zloženie masky zjemňuje pleť. Účinný extrakt aloe vera a organického komplexu alantoinu zmäkčujú komedóny (vyrážky, čiene bodky … )  Maska neobsahuje etanol.

Použitie: Masku aplikujte po dobu 10-15 minút v silnejšej vrstve na miesta pustul, alebo komedónov určených k odstráneniu. Môže slúžiť ako náhrada naparovania. 

Cena: 9,00 € / 75 ml


Maska anti-akné

maska antiakne

Maska predstavuje koncentrovanú formu Gelu anti-akné. Maska je určená pre ošetrenie intenzívnejšieho akné. Vyvážený komplex pleť skľudňuje a pôsobí protizápalovo.

Použitie: Naneste na celú pleť a nechajte pôsobiť 15-20 minút, následne masku zmyte vlažnou vodou..

Cena: 9,50 € / 75 ml


GlycoRETINAL + C creame

glycoRetinal

Denný krém je zvlášť určený pre mastnejšiu pleť mladistvých žien aj mužov do 30 roku. Kombinácia retinaldehydu , kyseliny glykolovej a rastlinného vitamínu C udržuje pokožku sviežou, redukuje tvorbu mazu a udržuje mladistvú pleť bez známok akné alebo prejavov poškodenia po UV žiarení.

Použitie: Ľahko sa votrie do pleti 1 x denne ráno alebo na záver ošetrenia.

Cena: 17,50 € / 75 ml


TOP! Gel pri aktívnom akné s antibakteriálnou prísadou

gel pri aktivnom akne

Najúčinnejší prostriedok pre rýchle zvládnutie akné pri domácej starostlivosti. Látka ciclopirox obsiahnutá v géle účinne pôsobí na príčinu rozvoja akné – baktérie. Už pri druhom použití je vidieť vynikajúci efekt ústupu zapálených miest na pleti s akné.

Použitie: Naneste lokálne na postihnuté miesto.

Cena: 10,00 € / 15 ml


 

Acne Soft krycí vodeodolný make-up na pleť s akné /odtieň 403/

acne soft

Pleť s aknóznymi ložiskami vyžaduje za určitých okolností krytie make-upom. Bežné prípravky často upchávajú póry a podporujú tvorbu mazu. Acne Soft je iný. Dlhodobé testy preukázali, že vďaka obsahu polysiloxanových zložiek nezaťažuje pokožku mazom a má vynikajúce krycie vlastnosti. Vďaka zastúpeniu antibakteriálnej zložky Acne Soft spoľahlivo chráni  pred rozvojom aknózneho zápalu. Make-up poskytuje Vašej pleti rovnako fyzikálnu ochranu pred UV žiarením vďaka obsahu UV filtrov. 

Použitie: Naneste na pleť a rovnomerne rozotrite.

Cena: 15,00 € / 30 ml (dostupná aj vzorka)


TOP! SEBUNORM ( Symbiose ) – krém na zníženie mazu

sebunorm

Unikátny krém pre premenu mastnej aknóznej pleti na pleť normálnu. Obsahuje remodelačné zložky – glukonolakton a lipokaprylovú kyselinu, ktoré obnovujú normálny vzhľad pleti, výrazne ju zjemňujú a bránia aktivite mazových žliaz. Bisabolol dodáva krému príjemnú arómu. Krém je veľmi ľahko vstrebateľný do pleti a je vhodný na dlhodobé použitie po ošetrení aknóznej pleti v salóne, alebo pri domácej starostlivosti.

Použitie: Naneste rovnomerne na celú pleť 1-2 x denne (ráno/večer) a ľahko vmasírujte.

Cena: 15,50 € / 75 ml