Starostlivosť o citlivú pleť

Čistiaca emulzia – suchá, zrelá a citlivá pleť

cistiaca emulzia

Jedinečný hypoalergénny prípravok. Emulzia je originálne pripravovaná pre britského partnera spločnosti SynCare Plus. Neobsahuje emulgátory, ani parfém. Je zložená z čistenej de-ionizovanej vody, gelotvorných látok, jemného oleja a extraktu morskej riasy, ktorá výrazne znižuje možné podráždenie pokožky.

Použitie: Emulziu pretrepte, navlhčite ňou vatový tampón a odlíčte pleť.

Cena: 12,00€ / 120 ml


Pleťové výživné tonikum pre citlivú pleť

vizivne tonikum

Luxusné pleťové tonikum obsahuje fotoaktívny pigment a morskú riasu, ktorá znižuje riziko podráždenia pleti. Pleť je po použití tonika hebká, vláčna a vyživená.

Použitie: Ráno aj večer potierajte tvár, krk a dekolt navlhčeným tampónom.

Cena: 12,00€ / 120 ml


Maska ukľudňujúca

maska ukludnujuca

Maska účinne zkľudňuje pleť, prírodné výživné oleje a bohatá krémová emulzia ju zvláčňujú, hydratujú a navrátia pokožke vitalitu. Pantenol a oxid zinočnatý blahodárne pôsobia na priamu ochranu buniek pleti pred podráždením.

Použitie: Najlepšie po ľahkej masáži tváre naneste masku v silnejšej vrstve na pleť. Po 15-20 minútach zbytok masky odstráňte.

Cena: 9,00 € / 75 ml


NICREAM krém s rastlinnými kmeňovými bunkami

nicream

NICREAM krém je určený predovšetkým pre dennú starostlivosť o veľmi citlivú pleť, ale je vhodný aj pre pokožku detí alebo pre zrelú pleť. Jeho unikátnosť spočíva v tom, že sa jedná o tzv. dvojitú emulziu, niekedy označovanú ako krém v kréme. Krém má bohatú textúru a pritom sa ľahko vstrebáva. Obsahuje dve hlavné účinné látky – rastlinné kmeňové bunky z madagaskarského kríku Sigesbeckia orientalis a biogénne rastové faktory, ktoré podporujú regeneráciu pokožky a ukľudňujú ju. Krém má UV filer SPF 10.

Použitie: Ráno aj večer naneste rovnomerne na tvár, krk a dekolt.

Cena: 17,00€ / 75 ml


Sérum zkľudňujúce pre citlivú pleť

serum ukludnujuce

Aktívny Pentakomplex účinných zložiek (olej z marhuľových jadier, bisabolol, medunková silica, vitamín E a karbamid) poskytne Vašej pleti okamžité ukľudnenie. Prípravok neobsahuje parfém, ani konzervačné látky.

Použitie: Aplikujte 2-3 kvapky séra; ľahko a rovnomerne rozotrite po celej ploche tváre a vmasírujte, potom aplikujte zkľudňujúcu masku.

Cena: 17,50€ / 20 ml