Starostlivosť o mastnú a zmiešanú pleť

Pleťové čistiace mlieko – suchá, normálna a mastná pleť

pletove cistiace mlieko

Vaša pleť sa bez nej nezaobíde, predovšetkým v súčasnom znečistenom prostredí. Obsahuje prírodný, za studena lisovaný marhuľový olej s vysokým čistiacim účinkom.

Použitie: Naneste krúživými pohybmi rovnomerne na tvár a krk. Mlieko dôkladne zmyte vlažnou vodou alebo tampónom navlhčeným tonikom.

Cena: 7,50 / 200 ml


Tonikum zmatňujúce s bisabololom – mastná a zmiešaná pleť

tonikum zmatnujuceTonikum je určené pre tonizáciu mastnej pleti a pleti s drobnými výsevmi akné. Obsahuje osviežujúci prírodný bisabolol (Bisabolol Naturalis) a komplexný alantoin, ktorý sťahuje póry a zabraňuje nadmernému masteniu pleti. Tonikum neobsahuje parfém.

Použitie: Naneste na tampón a krúživými pohybmi tonizujte pleť.

Cena: 8,50 € / 200 ml


Čistiaca maska 

cistiaca maska

Aktívny trikomplex – kaolín, uhličitan vápenatý a bentonit sú základnými zložkami čistiacej masky. Vaša pleť bude neobyčajne jemná, napnutá a zbavená upchatých pórov.

Použitie: 2-3x týždenne na tvár (pri zmiešanej pleti len na T-zónu) aplikujte masku. Masku nechajte pôsobiť 15-20 minút, následne ju zmyte vlažnou vodou.

Cena: 9,50 € / 75 ml


Denný krém na mastnú a zmiešanú pleť BIO – UV filter

denny krem na mastnu a zmiesanu plet Denná krémová emulzia na mastnú a zmiešanú pleť s UVA + UVB filtrom, ochranný faktor 8. Krém obsahuje prírodný zinok, ktorý bráni nadmernej produkcii mazu, celkovo pleť ukľudňuje a posobí jako prírodný UV filter.

Použitie: 1 – 2x v priebehu dňa naneste rovnomerne na tvár a krk.

Cena: 15,00 € / 75 ml


 

Krém na mastnú a zmiešanú pleť nočný – BIO

nocny krem pre mastnu a zmiesanu

Jemný, ľahko vstrebateľný krém obsahuje extrakt lipy, ktorý má jedinečné lipostabilizujúce účinky. Vitamín A veľmi priaznivo doplňuje pôsobenie extraktu lipového kvetu. Krém obsahuje len malé percento olejov a nezaťažuje mastnú pleť nadbytočným tukom.

Použitie: 1x denne, večer naneste krém rovnomerne na tvár a krk.

Cena: 13,50  / 75 ml


Sérum adstringentné pre mastnú pleť

serum adstringentneSérum je určené pre účinné a rýchle stiahnutie rozšírených pórov. Látky obsiahnuté v sére aktívne odstraňujú maz na pleti. Alantoin pokožku zjemňuje a mierne dezinfikuje. Pleť po aplikácii séra bude svieža, jemná a zbavená nadbytočného mazu.

Použitie: Rovnomerne aplikujte 2-3 kvapky séra predovšetkým na T-zónu a vklepte ju do pleti. Na sérum môžte následne aplikovať vhodnú masku.

Cena: 15,00 € / 15ml