Starostlivosť o pleť 35+

Čistiaca emulzia – suchá, zrelá a citlivá pleť

cistiaca emulzia

Jedinečný hypoalergénny prípravok. Emulzia je originálne pripravovaná pre britského partnera spločnosti SynCare Plus. Neobsahuje emulgátory, ani parfém. Je zložená z čistenej de-ionizovanej vody, gelotvorných látok, jemného oleja a extraktu morskej riasy, ktorá výrazne znižuje možné podráždenie pokožky.

Použitie: Emulziu pretrepte, navlhčite ňou vatový tampón a odlíčte pleť.

Cena: 12,00€ / 120 ml


 

Micelárna čistiaca voda s kyselinou hyaluronovou

micelarna voda

Micelárna prípravok predstavuje vodnú zmes kyseliny hyaluronovej s micelami, v ktorých je uzavretý extrakt snežnej horskej riasy, vyskytujúcej sa v niektorých oblastiach švajčiarskych Álp. Komplex účinných látok dopĺňa extrakt fíg, ktorý pleť osviežuje a hydratuje. Micely sú unikátne moderné čistiace častice šetrných mycích látok, ktoré sú tvorené betaínmi a cukornými zložkami. Sú rovnomerne rozptýlené vo vode, ktorá obsahuje viazanú kyselinu hyaluronovú. Vďaka jej vlastnostiam je pokožka veľmi šetrne čistená bez toho, aby došlo k narušeniu ochrannej bariéry kože. 

Použitie: Naneste na tampón a krúživými pohybmi čistite pleť. Micelárna čistiaca voda je vhodná nielen pre čistenie pokožky tváre, ale tiež krku a dekoltu. Prípravok patrí do rady SynCare s kyselinou hyaluronovou (tonikum, denný a nočný krém, sérum, maska a očný krém).

Cena: 15,00€ / 200 ml


OXYGENIA krémová liftingová a oxygenačná maska BIO

oxygenia

Maska s procyanidami z francúzskej borovice a s vitamínom C blokujú účinok voľných toxických radikálov , podporujú novotvorbu kolagénu a zvyšujú dostupnosť kyslíkových molekúl pre kožné bunky. 

Použitie: Masku naneste rovnomerne na pleť, krk a dekoltáž. Nevstrebané zvyšky odstráňte po 15 minútach..

Cena: 20,50€ / 75 ml


Denný krém 100% kyselina hyaluronová

denny krem kys.h

Budete prekvapení ako ľahký a pritom bohato výživný je tento krém. Kombinácia čistej 100% kyseliny hyaluronovej, rastlinného lipidu skvalanu a regeneračného vitamínu E prepožičiava krému mimoriadne rejuvenačné účinky. Krém obsahuje UV filter 10 a je vhodný ako denný krém.

Použitie: Naneste 1x denne ráno na pokožku tváre a krku, prípadne aj dekoltu.

Cena: 23,00€ / 50 ml


Nočný krém 100% kyselina hyaluronová

nocny krem kys.h

Krém je ďalším rozšírením prípravkov s kyselinou hyalurónovou a predstavuje nočnú variantu k Dennému krému 100% kyselina hyalurónová (190). Krém tvorí bohatú emulznú textúru, ktorá vzniká kombináciou rastlinných triglyceridov s hemiskvalanem a marhuľovým olejom. Vo vodnej fáze je rozpustená 100% kyselina hyaluronová, rastlinné sacharidy a vitamín E. Komplex účinných látok poskytuje pleti predovšetkým nevyhnutnú hydratáciu a výživu. Keďže neobsahuje parfum ani farbivá, je vhodný aj pre citlivú pleť.

Použitie: Naneste 1x denne večer na tvár, krk a dekolt a jemne votrite. 

Cena: 27,50€ / 50 ml


RELIFT VOLUME

serum relift volume

RELIFT VOLUME sérum je prvé sérum od SynCare s obsahom rastlinných kmeňových buniek z madagaskarskej rastliny Siegesbeckia orientalis. Kmeňové bunky obsahujú množstvo rastových faktorov, ktoré majú silný omladzujúcí účinok. Sérum obnovuje pružnosť a objem pleti a zároveň výrazne tlmí podráždenie.

Účinné látky: extrakt siegesbeckia orientalis, zázvorový extrakt, bambucké maslo

Použitie: malé množstvo jemne vklepkáme do pleti pod denný a najmä nočný krém

Cena: 20,50€ / 15 ml


MULTI LIFT 100% kyselina hyaluronová

serum multi lift

MULTI LIFT 100% predstavuje obrátenú emulziu voda v oleji so 100% kyselinou hyaluronovou. Sérum je bohaté a hutné, ale napriek tomu sa ľahko aplikuje, roztiera a rýchlo sa vstrebáva. Odmenou je veľmi jemná a zamatovo hladká pokožka.

Použitie:

MULTI LIFT 100% kyselina hyaluronová sérum je určené pre pleť, na ktorej sa už objavujú prvá známky jej starnutia. Preto je sérum určené predovšetkým pre pokožku +35 a +55, avšak je možné ho aplikovať pri všetkých typoch pleti, ktoré vyžadujú lifting. 

Odporúčame aplikovať večer na odlíčenú pleť vždy ob deň.

Cena: 14,00€ / 8 ml